


220 ₴
Фітнес-гумки для фітнесу та занять спортом,
еспандери Fit Simplify
набір гумок із 5 шт.

Гумки для фітнесу — чудовий тренажер із мініатюрними розмірами. Попри зовнішню простоту, дає змогу виконувати безліч складних тренувальних завдань, як-от: організація повноцінних «домашніх тренувань», подолання «плато» в спортивному розвитку, реабілітації після травм тощо. Гумові петлі під час грамотного використання дають можливість навантажити «трудні» групи мускулатури. Завдяки своїй універсальності тренувальні стрічки успішно застосовують у великій кількості спортивних дисциплін: фітнесі, пілатесі, крос-фіті, йозі тощо. Не має вікових обмежень і підходить для спортсменів із будь-якої підготовленості.

Набір фітнес-гумок із 5 шт.
Підходять для:
- вправ на розтяжку
- пилатеса
- йоги
- фитнеса
— тренування м'язів живота, рук, ніг, плечового та тазового поясів, а також м'язів спини
- реабілітаційних вправ після травм
Характеристики:
• Матеріал — латекс
Комплектація:
• Зелена (X-light) екстралегкий рівень — товщина 0.35 мм, опір 3.5 кг
• Синя (Light) легкий рівень — товщина 0.5 мм, опір 8 кг
• Жовта (Medium) середній рівень — товщина 0.7 мм, опір 14 кг
• Червона (Heavy) важкий рівень — товщина 0.9 мм, опір 18 кг
• Чорна (X-heavy) екстра важкий рівень — товщина 1.1 мм, опір 22 кг
• Коробка для зберігання й перенесення
Телефонуйте нам по телефонам
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 30 см |
| Тип | Стрічковий |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Різні кольори |
| Опір | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Товщина: | |
| XS | - дуже низька: до 1 - 3 кг. |
| M | - середня: до 6 - 9 кг. |
| XL | - дуже висока: до 15 - 20 кг |
| S | - низька: до 2 - 5 кг. |
| L | - висока: до 10 - 14 кг. |