550 ₴
Флісові килимки це альтернатива тирсі!
Увага! Розколір килимків може змінюватись залежно від матеріалів, які є в наявності на даний момент.
Килимки розстилаються просто на чисте дно клітки. Праються в машинці при 40 градусах з дитячим порошком. Для підтримки чистоти в клітці або вольєрі вам знадобиться совок із щіточкою. Раз на день такий килимок підмітають. І у вашого вихованця завжди буде чистота та затишок.
Розмір килимка – 92 см на 46 см.
багаторазові пелюшки для тварин" src="https://images.prom.ua/6727590446_w640_h2048_img_20250628_181706.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=6727590446" style="width:640px;height:480px" title="Флисові килимки для варин, багаторазові пелюшки для тварин, наповнювач у клітку">
Можливий пошив під заказ великих розмірів, а також маленьких додаткових килимків.
Склад: фліс, ватин
Свинкам дуже подобаються різноманітні флісові матрацики, лежаночки, мішечки для відпочинку та сну, гамачки, вони просто обожнюють тунелі. Вони зігріють вдома та в дорозі – скрізь буде тепло та затишно!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок |
| Розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 2 мм |