Savic Ceasar 3 Knock Down — сучасна клітка для кроликів з максимальною комплектацією і ідеальною організацією простору принесе комфорт вашій тваринці і спростить догляд за нею.
Всі необхідні аксесуари в клітині виведені за межі внутрішнього обгородженого решіткою простору і розташовані дуже зручно на бокових панелях. Одна з панелей передбачає встановлення годівниці та стабілізаторів автопоїлки (у комплекті), друга — сележу для сіна. Плоди такої компоники в тому, що поповнювати запаси сіна, корму та води можна ззовні, не турбує тварин. За чистотою у клітині також легше доглядати, бо в неї немає шансів прокинутися, а сіну перемішатися з підстилкою.
Просторий будиночок для кролика виготовлений з гладкого пластику, має 2 входу/виходу. Цей аксесуар в клітині є ще комфортною платформою для відпочинку, де ваш улюбленець зможе сидіти або лежати протягом дня. Крім того, платформа створює зручний доступ тварині до годівниці.
Модель легко збирається. Піддон виготовлено з полірованого полірованого пластику, який легко чистить запахи.
Решітка має один широкий фронтальний дверцята. Для вмісту гризунів важливо притік свіжого повітря і його природна циркуляція в клітині, саме тому Savic Ceasar 3 Knock Down обладнана гратами, а в бічних панелях є вентиляційні прорізи.
Чому варто купити клітку для кролика Savic Ceasar 3 Knock Down:
До комплекту клітин для кроликів Savic Ceasar 3 Knock Down входять:
Габаритні розміри (ШГХВ): 100x50x51 см.
Відстань між прутями: 25,6 мм.
Колір решітки: світло-сірий.
Дзвоніть нам за Телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЬ!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тваринний | Кролики декоративні |
| Вага упаковки | 7 кг |