
635 ₴
Savic ЕЛМО ВЕЛИКИЙ (ELMO LARGE) перенесення для гризунів, пластик
Розмір - 30.5*24.5*20.5 см
Максимальна вага - 2 кг
Переноска для дрібних тварин: хом'яків, щурів, мишей, морських свинок, кроликів, шиншил, тхорів, ящірок, черепах та ін.
Переноска для тварин з якісного, екологічно чистого, міцного пластику, безпечне і просте у використанні. Отвори у кришці забезпечують відмінну вентиляцію. Практичні та зручні ручки для транспортування.
Дзвоніть нам
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Кількість дверей | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 24.5 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Довжина | 30.5 мм |