391 ₴
Litter Pearls Micro Crystals ЛІТТЕР ПЕРЛС МІКРО КРИСТАЛС кварцовий наповнювач для туалетів котів
Вага – 1, 59 кг
Об'єм - 3,4 л
Наповнювач для туалетів котів Litter Pearls МІКРО КРІСТАЛС виготовлений із дрібнозернистих кристалів, які дуже швидко поглинають неприємні запахи та вологу, забезпечуючи захист чутливих лапок кота.
Litter Pearls Мікро Крісталс миттєво блокує молекули запаху, а волога випаровується.
Ефективно працює для рідких та твердих відходів – зменшуючи неприємний запах та полегшуючи прибирання.
Наповнювач ЛИТТЕР ПЕРЛС Micro Crystals екологічно чистий, не викликає алергічних реакцій, оскільки має низький вміст пилу, без запаху.
ВЛАСТИВОСТІ КВАРЦЕВОГО НАПОЛНЮВАЧА Litter Pearls Micro Crystals ЛІТТЕР ПЕРЛС МІКРО КРИСТАЛС:
>поглинає неприємні запахи;
>забезпечує захист лапок і майже залишає слідів;
>екологічно чистий;
>без ароматів;
>економічний у використанні;
>не викликає алергічних реакцій;
>має низький вміст пилу.
Склад - 100% діоксид кремнію.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Наповнити лоток шаром наповнювачем 3 -5см.
Щодня видаляти тверді відходи та перемішувати наповнювач.
Замініть наповнювач, коли запах кристалами не поглинається.
Не додавайте свіжі гранули наповнювача до використаних.
Не використовуйте наповнювач у приміщенні з підвищеною вологістю.
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litter Pearls |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Вид товару | Наповнювач |
| Вид наповнювача | Всмоктуючий |
| Розмір гранул наповнювача | Дрібні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина | 27 мм |