480 ₴
Будиночок для тварин "Затишок" міні
Будиночок Вашого улюбленця — морської свинки, кошеняти, цуценяти, їжачка та не тільки.
Зшитий з якісних матеріалів бавовна, фліс і поролон.
Розміри:
Довжина — 22 см, Ширина — 20 см Висота — 16 см
Можливе пошиття під замовлення з вибором кольорів тканини різних розмірів
(вартість залежить від розміру виробу)
Термін виготовлення — 3-5 днів
Телефонуйте нам по телефонам
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 160 мм |