


30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Брелок Слонік.
Брелок пластиковий на ключі, сумку, машину. Кільце металеве.
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-8-992-797
+38-063-808-72-39 Viber!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КИТАЙ |