911 ₴
Moderna ТОП РАННЕР переноска для домашніх тварин блакитна, велика
Розмір - 48 см / 36 / см / 32 см
Переноска для дрібних тварин: хом'яків, щурів, мишей, морських свинок, кроликів, шиншил, тхорів, ящірок, черепах та ін.
Переноска для тварин з якісного, екологічно чистого, міцного пластику, безпечне і просте у використанні. Отвори у кришці забезпечують відмінну вентиляцію. Практична та зручна ручка, надійна клямка.
Дзвоніть нам
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Кількість дверей | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 32 мм |