
1 100 ₴
Будиночок для собак дрібних порід, будиночок для собак середніх порід
Будиночок "Комфорт" для собак.
Будиночок дуже теплий, затишний та м'який. Ширина – 46 см. Довжина – 43 см. Висота – 36 см. ¦Наші будиночки відшиті з якісних матеріалів. Зовні махрова тепла тканина яскравих кольорів та різноманітних принтів. Зсередини фліс – м'яка, тепла тканина. Наповнювач – поролон. Усі будиночки зі знімною подушкою. Наповнювач подушки – синтепон. Подушка простібана, щоб після прання, не збивався синтепон. Також є можливість замовити додаткове дно-подушку. Будиночки після прання зберігають свій вигляд. Придбати можливо будиночки, які є, а також за своїм смаком поєднання тканин та кольорів.
Дзвоніть
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |