



95 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
КВАРЦЕВИЙ ГОДИННИКОВИЙ МЕХАНІЗМ ДЛЯ НАСТІННИХ ГОДИННИКІВ
З ПЛАВНИМ ХОДОМ
для настінних годинників, календарів та сувенірної продукції
Довжина штока 12 мм
Довжина різьби 5 мм
Комплект Золотих Стрілок №4
Довжина Хвилинної стрілки - 86 мм
Довжина Годинникової стрілки -59 мм
Довжина Секундної Стрілки - 87 мм


Кварцевий годинниковий механізм
з плавним ходом
У кварцових годинникових механізмах з плавним ходом секундна
стрілка робить повний оборот за
360 імпульсів. Тим самим досягається візуально Плавний, без
ривків, хід секундної стрілки.



Комплект включає:
1) Кварцевий годинниковий механізм
Розміри корпусу: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока 12 мм,
Довжина різьби 5 мм
2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна - дивіться на фото)
Кріпильну гайку
Шайбу

Комплект Золотих Стрілок №4
Довжина Хвилинної стрілки - 86 мм
Довжина Годинникової стрілки -59 мм
Довжина Секундної Стрілки - 87 мм
ЗРОБІТЬ ГОДИННИК СВОЇМИ РУКАМИ
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber, Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
( Зазначивши Код товару, що Вас цікавить )

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина штока | 12 мм |
| Довжина Різьби | 5 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Тихий - Плаваючий - Плавний |