


3 047 ₴
K&H Mod Capsule будиночок-переноска для собак і кішок
Розміри - 43,18x43,18x39,37 см
Вам і вашому вихованцю обов"язково сподобається універсальна модель K&H Mod Capsul будиночка-перенесення для собак або котів. Вона може бути комфортним ігровим будиночком, безпечним і практичним перенесенням, яке зручно нести в руках і кріпити за допомогою ременя безпеки в автомобілі, і просто затишним індивідуальним спальним місцем з м"якою підстилкою.
Модель легко трансформується завдяки продуманій конструкції та застібкам-блискавкам. Ідеальне пошиття та якісні матеріали гарантують довговічність експлуатації.
Основні переваги будиночка-перенесення K&H Mod Capsule:
ДЛЯ ДОМАШНОГО ВИКОРИСТАННЯ
Щоб перетворити перенесення на затишний будиночок для вашого вихованця, розстебніть блискавку і приберіть сітчасті двері. Для використання як відкрите спальне місце розстебніть блискавку на нижній частині і приберіть верхню та бічні частини.
ДЛЯ ПОДОРОЖ
При перевезенні в автомобілі встановіть перенесення на сидіння, протягніть ремінь безпеки через петлю на задній частині перенесення і зафіксуйте його.
Прання
Підстилку можна прати в пральній машині в прохолодній воді, використовуючи делікатний режим. Інші частини будиночка-перенесення миються вручну. Для ручного прання використовуйте м"який миючий засіб, ретельно прополощіть і висушіть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K&H |
| Країна виробник | США |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 39 мм |