Стильний зручний комплект K06, що складається з бездротової клавіатури з плоскими розділеними клавішами та миші. Простий, модний та елегантний набір K06 ідеально підходить для сучасного способу життя. Клавіатура має англійську та російську розкладки. Також у комплекті є матова прозора накладка на клавіатуру, яка захистить від попадання між клавіш пилу, крихт та інших дрібних предметів.
Клавіатура має 12 функціональних клавіш для роботи з інтернетом та простого керування улюбленою музикою та відео. Низькопрофільні клавіші (в стилі Apple) забезпечують чітку віддачу та комфорт під час друку. Клавіші дуже приємні на дотик. Радіус дії – до 10 метрів від комп'ютера. Збільшений радіус дії бездротового зв'язку забезпечує більшу свободу дій.
Працює комплект від батарейок 3ААА (не входить у комплект). Робочий сигнал на частоті 2.4 ГГц забезпечує безперебійну роботу та надійну передачу сигналу на значній дистанції. Миша забезпечує високу точність та чудовий контроль.
Характеристики:
Комплектація:
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Довжина | 483 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 300 кг |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Клавиатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 101 |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Мышь | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 3 |