Набір Фітнес-Резинок LOOP BANDS 5 Гумок, Еспандери + Чохол для фітнесу

До набору ФІТНЕС РЕЗИНК входить 5 стрічок і чохол для перенесення.
Кожна гумка має різну жорсткість, увиразнити жорсткість можна за кольором гумки.
Кожен колір має різну товщину, але логотипу та інших позначень на гумках немає.

Матеріал фітнес-гумок 100% латекс.
Обвід у стані без напруги — 60 см.

Товщина:
XS- дуже низька — 0.4 мм.
S — низька — 0.5 мм.
M — середня — 0.7 мм.
L — висока — 0.9 мм.
XL- дуже висока — 1.1 мм.
Навантаження:
XS- дуже низька: до 1 - 3 кг.
S- низкая: до 2 - 5 кг.
M- середня: до 6 - 9 кг.
L-висока: до 10 - 14 кг.
XL- дуже висока: до 15-20 кг.
Комплектація:
Гумки для фітнесу: 5 шт.
Чохол для зберігання.

Телефонуйте нам по телефонам
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 30 см |
| Тип | Стрічковий |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Різні кольори |
| Опір | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Товщина: | |
| XS | - дуже низька: до 1 - 3 кг. |
| M | - середня: до 6 - 9 кг. |
| XL | - дуже висока: до 15 - 20 кг |
| S | - низька: до 2 - 5 кг. |
| L | - висока: до 10 - 14 кг. |