



від 140 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Розмір корпусу: 56 х 56 х 16 мм
Довжина штока: 18 мм | Різьба: 12 мм

Завдяки неперервному руху секундної стрілки механізм працює плавно та рівномірно. За одну хвилину стрілка робить 360 мікроімпульсів, створюючи м’який та плавний рух, що заспокоює погляд і не відволікає.
Такий механізм особливо цінують для інтер’єрів, де важливий спокійний та розслабляючий візуальний ритм — спальні, дитячі кімнати, офіси, студії або майстерні.



📞 Телефони:
+38-066-8-999-818
+38-098-8-992-797
+38-063-808-72-39 — Viber (Пишіть цілодобово)
💬 Натискайте на іконку для зв’язку у Viber:

При замовленні вкажіть код товару, який вас цікавить.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | 18 мм |
| Довжина різьби | 12 мм |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Плавальний-Плавний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |