



95 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
ГОДИВНИКОВИЙ МЕХАНІЗМ З ДИСКРЕТНИМ ХОДОМ
(ТИКАЮЧИЙ - ЕКОНОМНИЙ МЕХАНІЗМ)
для настінного годинника, календарів і сувенірної продукції
Довжина штока 12 мм,
Довжина різьби 5 мм
Комплект Чорних Стрілок №3
Довжина Хвилинної Стрілки - 90 мм
Довжина Годинникової Стрілки - 70 мм
Довжина Секундної Стрілки - 87 мм
На відміну від конкурентів, ми демонструємо
ціну на повний комплект,
не на механізм окремо!

Кварцовий годинниковий механізм із дискретним ходом
Кварцовий годинниковий механізм з дискретним (переривчастим) ходом — це найпоширеніший вигляд годинних механізмів.
У цих годинних механізмів секундна стрілка робить повний оберт за 60 імпульсів, тобто ми бачимо переривчастий (румки) хід секундної стрілки.

Дискретний механізм витрачає менше енергії,
Оскільки секундна стрілка рухається з перервами, у такий спосіб витрачається менше енергії й плюс у такому механізмі є конденсатор,
, які викидають розряд у такт із рухом стрілки, заощаджуючи ще більше енергії.
Якщо Ви самостійно хочете відремонтувати свій годинник.
Механізм Вам допоможе відремонтувати настінний годинник ( просто замініть старий механізм на новий,
перед цим розберіть старі годинники, заміряйте довжину штока та довжину різі, щоб не помилитися, і він Вам підходить)
*
Під час розбирання Ви зрозумієте, чому важливий розмір різі та штока)


Комплект містить:
1) Кварцовий годинниковий механізм
Розміри: 56 х 56 х 16мм
Довжина: штока — 12 мм,
довжина різі - 5 мм
2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна — дивіться на фото)
кріпильна гайка, шайба
Телефонуйте нам телефонами
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Вайбер, Пішите — Крулосуто.
( Зазначивши Код товару, що Вас цікавить )

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина штока | 12 мм |
| Довжина різьби | 5 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | ДИСКРЕТНИЙ - ЦОКАЮЧИЙ ХІД |
| Стрілки | Як на фото |