Підсвічування для унітазу LED з датчиком руху LIGHT BOW

Нічник активується під час руху. спеціально розроблений для туалету в темряві, а це означає,
він автоматично висвітлює внутрішню чашу будь-яких туалетів тільки в темряві, коли ви знаходитесь на відстані близько 2 метрів від підсвічування.
При натисканні на кнопку можна змінити освітлення кольору.
(Зафіксувати колір)
Характеристики:
Більше не спотикайтеся у темряві!
Кріпиться до будь-якого туалету протягом кількох секунд.
Датчик руху: Автоматично вмикається , як тільки ви наблизитесь в діапазоні близько 2 метрів від підсвічування. Тривалість датчика становить близько 120 секунд.
Вимикається, як досить яскраве світло увімкнуто поблизу.
Більше того, вона не горітиме в денний час для збереження енергії.
Зміна кольору: Вона працює шляхом обертання , де кожен колір буде відображатися протягом приблизно 4 секунд, а потім переходить до наступного з плавним переходом.
Колір набір синій, червоний, зелений, синій, пурпуровий, жовтий, рожевий або білий.
Телефонуйте нам
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 г |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КИТАЙ |