Гучномовець (Рупор) Мегафон UKC HW-8C З АКУМУЛЯТОРНОЮ БАТАРЕЄЮ.

Мегафон(рупор) призначений для посилення голосу на різних
громадських заходах ( мітинги, промо-акції, весілля, рекламні
компанії, виставки, презентації, зустрічі, передвиборчі компанії).

Функція запису дозволяє відтворювати фразу, тривалістю до 20 секунд.
Технічні характеристики :
- Рупорна акустична сиситема 15 Вт Макс, всепогодний, односмугова. Мегафон
- Кнопкове управління мегафоном.
- Дальність звучання: до 300 метрів.
- Харчування: знімний акумулятор (в комплект не Входить).
- Матеріал: міцний ABS пластик.

Режими роботи:
режиму сигналу сирени(мелодія)
розмова,
запис і відтворення (Максимальна запис: до - 20 секунд)
режим мелодії,
регулювання гучності.

Розміри:
Довжина - 25см
Діаметр орала - 15см
Вага: 500 грам
Колір: сірий з жовтим.

Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШІТЬ!!!
Всі наші товари Ви можете дивитися в нашому прайсі за посиланням нижче
http://bit.ly/ПРОМ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручний |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Рівень звукового тиску | 48 дБ |
| Додаткові | |
| Можливість запису | 20 сек |
| Можливість відтворення | 20 сек |
| Наявність регулятора гучності | Так |
| Наявність ремінця | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування: | знімний акумулятор (в комплект не Входить) |
| Рупорна акустична система | 15 Вт Макс |
| Управління | Кнопкове управління мегафоном. |
| Дальність звучання: | до 200 метрів |
| Матеріал: | міцний ABS пластик |
| Режиму сигналу | Сирени (Мелодія) Розмова |
| Запис і Відтворення | (Максимальна запис: до - 20 секунд) |
| Колір: | червоний з білим |