


560 ₴
Будиночок для тварин "Затишок"
Будиночок Вашого улюбленця - морської свинки, кошеня, щеня, їжачка і не тільки.
Зшитий з якісних матеріалів - бавовна, фліс і синтопон.
Розміри :
Довжина - 35 см, Ширина - 25 см Висота - 18 см
Можливий пошив під замовлення з вибором кольорів тканини, різних розмірів
(вартість залежить від розміру виробу)
Термін виготовлення - 3-5 днів
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШІТЬ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лежак |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Форма | Овальна |