


550 ₴/комплект
-Декоративні скриньки Невідомий атрибут сучасних інтер’єрів різних стилів. Завдяки їхнім використанню зберігається багато дрібниць, а доми стають зручнішими, особливо домашнім атмосферою і теплом.
Декоративні ящики - це стильні, гарні вироби з дерева і тканини - прекрасний подарунок до будь-якої події вони будуть гармонійно дивитисяся в гардеробних кімнатах, і можуть прикрасити спальню або вітальню.
У комплект входить 3 ящики таких розмірів:
27х18х11см
23х15х10см
19х11х9см
Дзвоніть
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber!!!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Додаткові матеріали | Тканина |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Є |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Стан | Новий |