Флісовий Гамак для вашого улюбленця
- Морські свинки, щурки, їжака, дегу, щури і не тільки.
Розмір изделия - Довжина - 37 см, Ширина - 37 см
Сшити з якісних матеріалів - бавовняний, флис, ватин стеганний
Можливе пошиття під замовлення
з вибором кольорів Тканини, які зараз є в наявності
Телефонуйте
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина | 37 мм |