2 247 ₴
Клітка для кроликів Savic Ambiente — це можливість організувати затишний куточок для вашого пташата. Модель має базову комплектацію (кювета для сіна), тому наповнити її аксесуарами ви зможете на свій огляд. Габарити клітини для гризунів достатньо, щоб розмістити тут Хабар для кроликів, Польку і ямушку.
Модель легко збирається з двох частин (пластиканого глибокого піддону і металевої решітки) за допомогою бічних затисків. З'їстий піддон удобен при заміні Підстилки для гризунів і чистки клітини. Піддон виготовлено з полірованого полірованого пластику, який легко чистить запахи.
Решітка має один широкий фронтальний дверцята на всю ширину клітини, щоб ви могли без зусиль контактувати з кроликом, проводити чистку і оновлювати їжу в яслах. Для вмісту гризунів важливо притік свіжого повітря і його природна циркуляція в клітині, саме тому Savic Ambiente обладнана гратами.
До комплекту клітин для кроликів Savic Ambiente входять:
Габаритні розміри (ШГХВ): 100x50x43 см.
Відстань між прутями: 26 мм.
Висота піддона: 18 см.
Колір решітки: чорний.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Кольори піддону можуть варіюватися. В асортименті: світло-сірий і чорний. Попередній вибір під час замовлення неможливий, оскільки конкретний варіант визначається, виходячи з наявності на складі.
Дзвоніть
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Клітка |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тваринний | Кролики декоративні |
| Вага упаковки | 7 кг |