115 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Цокаючий годинниковий Механізм для настінних годинників
Довжина Штока 18 мм Різьбої 12 мм із петлею на корпусі
На відміну від конкурентів, ми вказуємо ціну на повний комплект, а не на механізм окремо!
Кварцовий часовий механізм з дискретним ходом
Кварцовий годинний механізм з дискретним (переривчастим) ходом – це найпоширеніший вид годинних механізмів.
У цих годинних механізмах секундна стрілка здійснює повний оборот за 60 імпульсів, тобто ми бачимо переривчастий (ривками) хід секундної стрілки.
Дискретний механізм витрачає менше енергії,
так як секундна стрілка рухається з перервами, тим самим витрачається менше енергії і плюс у такому механізмі є конденсатор,
які викидає розряд у такт із рухом стрілки, заощаджуючи ще більше енергії.
Комплект містить:
1) Кварцовий годинниковий механізм
Розміри: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока 18 мм, довжина різблення 12 мм
2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна — дивіться на фото)
кріпильну гайку та шайбу
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-422-73-10
+38-063-808-72-39 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Тихий - Плаваючий - Плавний |
| Довжина штока | 18 мм |
| Довжина різьби | 12 мм |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |