
1 438 ₴
Уточнюйте наявність потрібного Вам кольору
Пластикові переноски — незамінне пристосування для собак і кішок, як у будинку, так і під час поїздки. У домашніх умовах переноску можна використовувати як спальне місце, а на вулиці — це захист від дощу, сонця та вітру.
Пластикові переноски для тварин Moderna практичні та прості у використанні, легкі, швидко розбираються й миються.
Переноска для собак Moderna РОУД-РАННЕР має приємний зовнішній вигляд, досить містка, є вентиляційні отвори в бічних частинах та зручна ручка. Решітчасті металеві дверцята мають надійний замок, який не відкриється мимовільно в дорозі. Переноска розрахована на тварину вагою до 8 кг, підходить кішкам і собакам під час вибору переноски для тварини обов'язково враховуйте, що тварина має мати в ній можливість стояти та повертатися.
Щоб ваш вихованець почувався комфортно під час подорожі, подбайте про придбання мобільного та надійне перенесення.
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 58 мм |
| Тип | Закритий |
| Колір | Зелений |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Перегляд | Лоток |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кількість дверей | 1 |
| Сезон | Демисезон |