600 ₴
Будиночок для тварин "Зайченя"
Будиночок Вашого улюбленця - морської свинки, кошеняти, цуценя, їжака і не тільки.
Виготовлено з якісних матеріалів - махра, поролон.
Розміри:
Довжина - 28 см, Ширина- 27 см Висота - 19 см
Можливо виготвлення під замовлення з вибором кольорів тканини та розміру
(вартість залежить від розміру виробу)
Виготовлення - 3-5 днів.
Дзвоніть нам
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 190 мм |