450 ₴
Флісовий м'який будиночок для гризунів, морських свинок, їжаків, щурів
Будинок для Вашого улюбленця - мурчака, кота, цуценя, їжака і не тільки.
Зшит з якісних матеріалів - бабовна, флис і поролон.
Розміри:
Довжина - 20 см, Ширина- 20 см Висота - 15 см
Можливе вмготовлення під замовлення з вибором кольорів тканини, різного розміру
(вартість залежить від розміру виробу)
Виготовлення - 3-5 днів.
Дзвоніть
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |