248 ₴
Flamingo Perch Calcium ФЛАМІНГО ЖЕРДИНКА З КАЛЬЦІЄМ для гігієни дзьоба та кігтів птахів
Розір - М - 22.5 / 3.5 cv
Жердинка для папуг із кальцієм Flamingo (ФЛАМІНГО) PERCH CALCIUM має шорстку поверхню.
Жердинка для птахів ідеально підходить як жердинка для сточування кігтів і очищення дзьоба, а також як мінеральна добавка. Легко кріпиться до клітини двома шайбами та болтом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | Flamingo |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Тип | Жердина |
| Тварина | Птахи |
| Форма випуску | Вакуумна упаковка |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Розміри | |
| Висота | 3.5 мм |
| Довжина | 22.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |