405 ₴
Flamingo Ring ФЛАМІНГО МОТУЗЯНЕ КІЛЬЦЕ іграшка для папуг
Розір - 24/ 5 / 40 cv
Flamingo Ring - аксесуар для клітин папуг з натуральних матеріалів. Іграшка для птахів є щільним мотузковим кільцем на підвісі. Може використовуватися як гойдалка або жердинка. Ваш пернатий вихованець зможе на ньому розгойдуватися, крутитися, висіти вниз головою і розважатися так, як забажає.
Конструкція підвісу збірна. Вона складається з карабіна, який зміцнює мотузкове кільце до лозин клітини, вертлюга, що дозволяє аксесуару вільно обертатися, і зварного кільця, що утримує канат. Всі деталі підвісу виготовлені з хромованого металу, що забезпечує міцність та надійність всієї конструкції.
Канат виконаний з тонких незабарвлених бавовняних ниток, безпечних для птахів. Знизу до мотузкового кільця приєднана підвіска з двох вузлів та дерев"яного елемента між ними. Для виготовлення використовувалося незабарвлене дерево твердих порід, що є також гарантією безпеки для папуги, якщо він його гризтиме.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні, Великі |
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | Flamingo |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Тип | Гойдалки |
| Тварина | Птахи |
| Вага упаковки | 0.7 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 20 мм |