1 459 ₴
Flamingo Duo Max ФЛАМІНГО ДУО МАКС автогодівниця та автопоїлка на підставці для собак
Розмір:
Довжина - 37 см
Ширина - 32 см
Висота - 36 см
Якщо ви працюєте допізна або часто їдете у відрядження, подбає про домашнього вихованця вам допоможе напувалка + годівниця Water + Feed Bowl від Flamingo. Це дуже зручний спосіб годування домашніх вихованців, тому що позбавляє власника необхідності щодня насипати корм. Годівниця виготовлена з щільного високоякісного пластику, який не вбирає сторонній запах, не гнеться і не ламається. Компактна, стильна годівниця прикрасить будь-який інтер"єр. Вона має тривалий термін експлуатації та дуже стійка.
Розмір:
Довжина - 37 см
Ширина - 32 см
Висота - 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 5 л |
| Форма | Кругла |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 36 мм |