359 ₴
Flamingo Tarzan ФЛАМІНГО ТАРЗАН іграшка для птахів
Розір - 5 / 60 cv
Іграшка для папуг Flamingo TARZAN у вигляді каната з вузлами підійде для маленьких та середніх птахів. В основі іграшки - канат, на який нанизані дерев"яні елементи. Така іграшка для птахів допоможе Вашому улюбленцю зберегти природну активність та гарне самопочуття..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Гойдалки |
| Тварина | Птахи |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні, Великі |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 5 мм |