86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Savic SNACK HOLDER тримач для ласощів птахів, з кріпленням у клітку
Габаритні розміри (ШхГхВ): 6х3х2 см.
Тримач Savic Pincer Snack Holder призначений для кріплення до лозин клітини додаткового корму або ласощів. Аксесуар універсальний для клітин або вольєрів різних конструкцій, а також призначення: для птахів чи гризунів. залежно від типу корму, який необхідно зафіксувати, а також, виходячи із зручності вихованця, на будь-якій висоті. Наприклад, шматочки фруктів, овочів або листя салату для гризунів кріпляться за допомогою Savic Pincer Snack Holder до бокових лозин клітини на висоті встановленої в клітці годівниці, щоб вихованець зміг вільно дотягнутися. Ласощі для птахів можна підвішувати і вертикально до верхніх лозин клітини: вашим пернатим вихованцям таке розташування буде більш природним. Крім того, масивні ласощі для птахів зручно кріпити з двох сторін на два власники. Цим способом забезпечується не тільки надійна фіксація, а й організується імпровізована жердинка. Аксесуар виготовлений із міцного пластику високої якості, який безпечний для використання з кормом для домашніх тварин. Встановлюється на прути надзвичайно просто.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 6х3х2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Тримач сіна/овочів |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Птахи |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Тваринний | Птахи |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Автоматична годівниця/поїльник |