



95 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
КВАРЦОВИЙ ГОДИННИКОВИЙ МЕХАНІЗМ ДЛЯ НАСТІННИХ ГОДИННИКІВ
З ПЛАВНИМ ХОДОМ
Довжина штока 12 мм,
Довжина різьби 5 мм
Комплект Сріблястих Стрілок №4
Довжина Хвилинної стрілки — 86 мм
Довжина Годинникової стрілки — 59 мм
Довжина Секундної стрілки — 87 мм
для настінних годинників, календарів та сувенірної продукції

Кварцовий годинниковий механізм
з плавним ходом
У кварцових годинникових механізмах з плавним ходом секундна
стрілка здійснює повний оберт за
360 імпульсів. Завдяки цьому досягається візуально Плавний, без
ривків, хід секундної стрілки.


Комплект включає:
1) Кварцовий годинниковий механізм
Розміри корпусу: 56 х 56 х 16 мм
Довжина штока — 12 мм
Довжина різьби — 5 мм
2) Комплект стрілок (годинникова, хвилинна, секундна — див. фото)
Кріпильна гайка
Шайба

Комплект Сріблястих Стрілок №4
Довжина Хвилинної стрілки — 86 мм
Довжина Годинникової стрілки — 59 мм
Довжина Секундної стрілки — 87 мм
Телефонуйте нам за номерами:
+38-066-8-999-818
+38-098-8-992-797
+38-063-808-72-39 Viber — Пишіть у будь-який час
( Вкажіть код товару, який Вас зацікавив )

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина Штока | 12 мм |
| Довжина різьби | 5 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Тихий - Плаваючий - Плавний |