100 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Економний Годинниковий Механізм для Настінного Годинника
з Цокаючим Дискретним Ходом
для настінних годинників, календарів та сувенірної продукції
Висота штоку 12 мм,
Висота різьблення 5 мм
Комплект Чорних Стрілок №12
Довжина Хвилинної стрілки - 127 мм
Довжина Годинникової стрілки - 93 мм
Довжина Секундної Стрілки - 110 мм
На відміну від конкурентів, ми вказуємо
ціну на повний комплект,
а не на механізм окремо!


Кварцовий годинниковий механізм із дискретним ходом ( Економний Хід )
Кварцовий годинниковий механізм з дискретним (переривчастим) ходом - це найпоширеніший вид годинникових механізмів.
У цих годинникових механізмах секундна стрілка робить повний оборот за 60 імпульсів, тобто ми бачимо переривчастий (ривками) хід секундної стрілки.
Економний - Дискретний механізм витрачає менше енергії,
так як секундна стрілка рухається з перервами, тим самим витрачається менше енергії і плюс в такому механізмі є конденсатор,
які викидає розряд в такт з рухом стрілки, економлячи ще більше енергії.
Для порівняння годинниковий механізм із Плавним Ходом, здійснює 360 імпульсів на хвилину (повний оборот стрілки).
Якщо Ви хочете самостійно відремонтувати свої годинники.
Механізм Вам допоможе відремонтувати настінні годинники ( просто замініть старий механізм на новий,
перед цьому розберіть старі годинники, заміряйте довжину штока і довжину різьби, щоб не помилитися і він Вам підійшов )
При розборі Ви зрозумієте чому важливий розмір різьби і штока)


Комплект включає:
1) Кварцевий годинниковий механізм
Розміри корпуса: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока -12 мм,
довжина різьблення - 5 мм

2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна - дивіться на фото)
кріпильну гайку, шайбу.
Комплект Чорних Стрілок №12
Довжина Хвилинної стрілки - 127 мм
Довжина Годинникової стрілки - 93 мм
Довжина Секундної Стрілки - 110 мм
ЗРОБІТЬ ГОДИННИК СВОЇМИ РУКАМИ
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber, Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
( Зазначивши Код товару, що Вас цікавить )

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КИТАЙ |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | ДИСКРЕТНИЙ - ЦОКАЮЧИЙ ХІД |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |