Переноска м'яка для дрібних гризунів - свинок, їжачків, білок, щурів, хом'яків
Розміри:
Ширина - 18 см. Довжина - 26 см. Висота - 17 см.
Переноска зовні зшита зі бавовни, всередині м'який фліс. Усередині змінний матрацик, який можна дістати і випрати.
Можна замовити додатковий матрацик.
У переносці є жорстке знімне дно. Основа переноски з поролону - гарно тримає форму.
Зберігає свій вигляд і форму після прання.
Розміри виробу можуть коливатися +/- 1-2 см
Телефонуйте
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Кількість дверей | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 17 мм |