1 225 ₴
Joyser Cat Home ДЖОЙСЕР будиночок для котів, іграшка миша з котячою м`ятою
Розміри - 40/ 40 /41 см
Joyser Cat Home – легкий, м"який та неймовірно зручний будиночок для котів. Тут ваш вихованець зможе усамітнитися та відпочити з максимальним комфортом. Призначений для встановлення всередині приміщень.
Конструкція будиночка безкаркасна, але пінний наповнювач у стінах відмінно тримає форму, навіть якщо ви спробуєте його зім"яти. Така конструкція дуже полегшила вагу моделі, що завжди позитивно при перестановці будиночка з місця на місце, а також зручно при транспортуванні. Варто зазначити, що для переміщення будиночка передбачена широка ручка на даху.
Чохол будиночка для котів Джойсер виготовлений із щільного поліестеру з покриттям з поліуретану (тканина «Оксфорд»), має високі показники стійкості до пазурів та подряпин, а також високу міцність на розрив. Крім того, такий матеріал є водонепроникним, не вигоряє на сонці і не линяє, тому спальне місце для вашого кота буде виглядати як нове ще дуже і дуже довго. усередині був би неможливий. Чохол подушки двосторонній: з одного боку – щільна тканина «Оксфорд», з іншого – коротковорсний плюш. Ви можете перевертати подушку тією стороною, яка є найбільш комфортною для вашого кота, або змінювати її положення залежно від пори року. Чохол подушки знімний, на блискавці, його можна прати. вихованця;
Знімні чохол подушки будиночка для собак Joyser Cat Home можна прати. Допускається ручне прання або в пральній машині у прохолодній воді не вище 40 градусів з використанням звичайних миючих засобів без відбілювачів. Сушіння – на повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K&H |
| Країна виробник | США |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |