130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Savic Pebble САВІК ПЕББЛ будиночок для хом"яків, мишей, піщанок
Розмір - 16 / 9 / 11 см
Savic Pebble – ідеальна модель будиночка для маленьких гризунів: хом"яків, мишей піщанок. Будиночок для гризуна – необхідний аксесуар у клітці. Там ваш вихованець зможе завжди сховатися від сторонніх очей і складувати свої запаси, які необхідно періодично чистити.
Будиночок виготовлений із якісного міцного пластику, який сам не має запаху і також не вбирає сторонні запахи.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Кольори фасаду для гризунів Savic Pebble представлені в асортименті: зелений, блакитний, рожевий. Ціна вказана за 1 варіант. Попередній вибір під час замовлення неможливий, т.к. конкретний варіант визначається, з наявності товару складі.
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Сезон | Демисезон |
| Розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тваринний | Кролики декоративні |
| Вага упаковки | 7 кг |