Сміттєвий контейнер Wet Garbage Container складаний на дверцята
Сміттєвий контейнер Wet Garbage Container підходить для підвішування на дверцята, ручку товщиною до 2.5 см. Є фіксований кронштейн у нижній частині контейнера, що дає змогу поставити його на землю. Смітник не займатиме багато місця. Коли ви не використовуєте відро для сміття, можете скласти його і відкрити лише тоді, коли воно вам знадобиться.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
Складаний;
Колір: білий, бежевий, коричневий (колір відправляється випадковим чином);
Для підвішування на дверцята, ручку товщиною до 2.5 см;
Можна поставити на землю;
Ширина: 24.3 см;
Висота: 21.5 см;
Довжина: 14 см.
Комплектація:
Відро для сміття
Телефонуйте нам
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber!!!
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Навісний |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Колір | Білий |