
1 017 ₴
Розмір - L
90 см (Д) * 50 (Ш) * 0,5 (В)
Flamingo Cooling Pad Fresk - охолодний килимок для собак та котів, якому не потрібне попереднє охолодження у холодильнику чи воді. Ефект автоматичного самоохолодження. Нетоксичний. Не має запаху та абсолютно безпечний.
Забезпечте в літню спеку вашому вихованцю прохолоду та комфорт без використання кондиціонера та холодильника. Самоохолоджувальний мат килимок для собак і котів від ФЛАМІНГО допоможе тварині запобігти перегріву в жарку пору року. Матеріали, що використовуються у виробництві, абсолютно безпечні для тварин.
Охолодження відбувається за рахунок спеціально розробленого гелю, який знаходиться всередині килимка і активується під вагою тварини. Охолодна дія (не холод!) триває протягом декількох годин. Різниця між температурою повітря і температурою килимка не більше 8 градусів. Як тільки килимок перестане віддавати прохолоду, ваш вихованець піде з килимка в пошуках прохолоднішого місця. Саме в цей час і відбувається самоохолодження килимка, і займає цей процес відновлення охолоджуючого ефекту від 15 до 40 хвилин. Чому варто купити самоохолодний килимок для собак і котів Flamingo Cooling Pad Fresk:
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Якщо ваш вихованець любитель погризти, необхідно стежити, щоб він не пошкодив поверхню килимка і не проковтнув його шматочки.
Чистка підстилки, що самоохолоджується проводиться вручну: достатньо протерти поверхню вологою тканиною або губкою. Не використовувати для чищення пральну машину! Для досягнення максимального охолоджуючого ефекту можна помістити підстилку в холодильник на деякий час, не в морозильну камеру!
Дзвоніть
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Килимок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | L |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 5 мм |