190 ₴
об'єм, л - 0,375 л
Розмір - 15 см / 13 см / 5 см
Складана брендована миска для собак і котів 1st Choice може використовуватися для корму або води в подорожі з вихованцем. Відмінно тримає форму, проста в догляді, є карабін для кріплення до рюкзака або сумки. Матеріал - міцний силікон.
Любите подорожувати зі своїм улюбленцем? Суперпортативний дизайн миски для собак і котів 1st Choice ідеально підходить для поїздок з улюбленцем на природу, кемпінгу, тривалих прогулянок, спекотних днів, подорожей і, практично, будь-яких активностей, які ви плануєте провести зі своїм чотирилапим другом.
Якщо для улюбленця настав час перекусити або треба попити води, легким рухом руки ви перетворите миску 1st Choice з тонкого диска на зручний столовий посуд. А коли трапезу буде закінчено, не менш просто можна повернути складану миску зворотно в компактний стан. Карабін, що входить до комплекту, дає змогу прикріпити миску до рюкзака або сумки. На дні - логотип улюбленого корму вашого улюбленця.
- діаметр: 11,5 см;
- діаметр дна: 9 см;
- максимальна висота - 4,8 см, у складеному вигляді - 1 см.
Чому варто купити складану миску для собак і котів 1st Choice:
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Складану брендовану миску для собак і котів 1st Choice можна мити в посудомийній машині.
НЕ нагрівайте миску в мікрохвильовій печі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1st Choice |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Миска |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 0.375 л |
| Форма | Кругла |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |