82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Savic Scoops Extra Strong САВІК СКУПС ЕКСТРА СТРОНГ лопатка для туалету
Лопатка для туалету необхідна для комфортного та швидкого прибирання туалету Вашого улюбленця. Якісний пластик, що не вбирає запахи, легко миється, тривалий термін експлуатації.
Лопатка для туалету Savic Scoops Extra Strong потрібна для комфортного та швидкого прибирання туалету вашого улюбленця.
Якісний пластик, не вбирає запахи, легко миється, тривалий термін експлуатації.
На зворотному боці лопатки є невеликі зубці, які використовуються як граблі для розрівнювання і перемішування наповнювача.
Торгова марка: Savic
Країна реєстрації бренду: Бельгія
Вид товару: Лопатка
Особливості: Легко чиститься, Особливо міцний
Призначення: Для наповнювача
Матеріал: Пластик
Вік: Дорослий, Кошеня, Літній
Вага брутто, кг: 0.035
Розмір: 27.5(Д) х 11.5(Ш) х 2(В) см
Довжина, см: 27.5
Ширина, см: 11.5
Висота, см: 2
Тип упаковки: Без упаковки
Країна виробництва: Бельгія
Телефонуйте
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Лопатка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Довжина | 27.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Висота | 2 мм |
| Стан | Новий |