

520 ₴
Будиночок для тварин "Котедж"
Будиночок для Вашого улюбленця — морської свинки, кошеняти, цуценяти, їжачка та не тільки.
Домик "Котедж" мини
Зшитий з якісних матеріалів бавовна, фліс і поролон.
Розмір
Довжина — 30 см
Ширина — 20 см
Висота — 18 см
Можливе пошиття під замовлення з вибором кольорів ткани.
Телефонуйте
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber !!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 180 мм |