1st Choice КОНТЕЙНЕР для зберігання корму фірмовий, 15 кг, 35 л
Розмір:
Довжина - 37 см
Ширина - 32 см
Висота - 36 см
Фірмовий контейнер для корму від 1st Choice – це гарантія збереження смакових якостей, вітамінів, аромату та свіжості сухого корму для вашого вихованця. Максимальна місткість – 15 кг (35 літрів). Герметичне закриття. Внутрішня мірна шкала.
Фірмовий контейнер для корму від 1st Choice – це гарантія збереження смакових якостей, вітамінів, аромату та свіжості сухого корму для собак чи котів. Містка ємність розрахована на запас 15 кг сухого продукту із середнім розміром гранул (35 л).
Модель виготовлена з гладкого непрозорого високоякісного поліпропілену, тому контакт із кормом абсолютно безпечний, а захист від сонячного світла 100-відсотковий. Корпус виробу забезпечує компактне розміщення контейнера у зручному для вас місці. Для комфортного захоплення та переміщення ємності з боків передбачені поглиблення.
Внутрішня частина корпусу контейнера для корму має мірну шкалу. Ця опція допоможе краще зорієнтуватися про наявність корму у вашого вихованця зараз і вчасно поповнити запас. Максимальне значення – 35 літрів, крок розподілу – 5 літрів.
Широка кришка контейнера для корму 1st Choice відривається вертикально та забезпечує максимально повний доступ до вмісту. Вона має щільну широку клямку для герметичного закриття. Це допомагає зберегти всі смакові якості корму для ваших вихованців: гранули не втрачають аромату, не сиріють, не псуються.
Основні переваги контейнера для зберігання корму 1st Choice:
Габаритні розміри (ШхГхВ): 37x40,5x47 см.
Торгова марка: 1st Choice
Країна реєстрації бренду: Канада
Вид товару: Контейнер
Особливості: З малюнком
Призначення: Зберігання корму
Матеріал: Пластик
Вага брутто, кг: 1.520
Обʼєм, л: 35
Країна виробництва: Канада
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1st Choice |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Контейнер для корму |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 35 л |
| Форма | Прямокутна |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Висота | 47 мм |