251 ₴
1st Choice ФЕСТ ЧОЙС КОНТЕЙНЕР фірмовий для зберігання корму, 3кг
Торгова марка: 1st Choice
Країна реєстрації бренду: Канада
Вид товару: Контейнер
Особливості: Без малюнка
Призначення: Зберігання корму
Матеріал: Пластик
Вік: Дорослий, Кошеня, Літній, Цуценя
Вага брутто, кг: 0.330
Розмір: 22х9,5х28 см
Країна виробництва: Канада
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1st Choice |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Контейнер для корму |
| Вид тварин | Гризуни, Птахи, Кролики, Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3 л |
| Форма | Прямокутна |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 28 мм |