


125 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Дискретний-економний Годинниковий Механізм для Настінних Годинників
Довжина Штока 15 мм Різьбленням 8 мм
На відміну від конкурентів, ми вказуємо ціну на повний комплект,
а не на механізм окремо!

Кварцовий годинниковий механізм з дискретним (переривчастим) ходом — це найпоширеніший вигляд годинних механізмів.
У цих годинних механізмів секундна стрілка робить повний оберт за 60 імпульсів, тобто ми бачимо переривчастий (румки) хід секундної стрілки.
Дискретний механізм витрачає менше енергії,
Оскільки секундна стрілка рухається з перервами, у такий спосіб витрачається менше енергії й плюс у такому механізмі є конденсатор, які викидають розряд у такт із рухом стрілки, заощаджуючи ще більше енергії.
Комплект включає:
1) Кварцевий годинниковий механізм
Розміри корпусу: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока 15 мм, довжина різьби 8 мм
2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна - дивіться на фото)
кріпильну гайку і шайбу
Телефонуйте
+38-066-8 - 999-818
+38-098-422-73-10
+38-063-808-72-39 Viber,
Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | ДИСКРЕТНИЙ - ЦОКАЮЧИЙ ХІД |
| Довжина штока | 15 мм |
| Довжина різьби | 8 мм |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |