



120 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Економний Годинниковий механізм для настінного годинника
з цокаючим дискретним ходом
для настінних годинників, календарів та сувенірної продукції
Висота Штоку 18 мм,
Висота Різьблення 12 мм
Комплект Срібних Стрілок №4
Довжина Хвилинної Стрілки - 86 мм
Довжина Годинникової Стрілки - 59 мм
Довжина Секундної Стрілки - 87 мм

Кварцовий годинниковий механізм із дискретним ходом ( Економний Хід )
Кварцовий годинниковий механізм з дискретним (переривчастим) ходом - це найпоширеніший вид годинникових механізмів.
У цих годинникових механізмах секундна стрілка робить повний оборот за 60 імпульсів, тобто ми бачимо переривчастий (ривками) хід секундної стрілки.
Економний - Дискретний механізм витрачає менше енергії,
так як секундна стрілка рухається з перервами, тим самим витрачається менше енергії і плюс в такому механізмі є конденсатор,
які викидає розряд в такт з рухом стрілки, економлячи ще більше енергії.
Економніше у 6 разів порівняно з плавним ходом!
Для порівняння годинниковий механізм із Плавним Ходом, здійснює 360 імпульсів на хвилину (повний оборот стрілки).
Якщо Ви хочете самостійно відремонтувати свої годинники.
Механізм Вам допоможе відремонтувати настінні годинники ( просто замініть старий механізм на новий,
перед цьому розберіть старі годинники, заміряйте довжину штока і довжину різьби, щоб не помилитися і він Вам підійшов )
При розборі Ви зрозумієте чому важливий розмір різьби і штока)


Комплект включає:
1) Кварцевий годинниковий механізм
Розміри корпуса: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока -18 мм,
Довжина різьблення - 12 мм
2) Набір стрілок (Годинна, Хвилинна, Секундна - Дивіться на Фото)
Кріпильна Гайка,
Шайба.

Комплект Срібних Стрілок №4
Довжина Хвилинної Стрілки - 86 мм
Довжина Годинникової Стрілки - 59 мм
Довжина Секундної Стрілки - 87 мм
ЗРОБІТЬ ГОДИННИК СВОЇМИ РУКАМИ
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber, Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
( Зазначивши Код товару, що Вас цікавить )

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина штока | 18 мм |
| Довжина різьби | 12 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | ДИСКРЕТНИЙ - ЦОКАЮЧИЙ ХІД |