від 125 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
КВАРЦЕВИЙ ГОДИННИКОВИЙ МЕХАНІЗМ
Плавний хід
Шток 12 мм, різьба 5 мм
У комплекті:
Батарейка Duracell та Стрілки №13 Золоті
Підходить для настінних годинників, календарів та сувенірної продукції
Кварцовий механізм з плавним ходом
Секундна стрілка плавно рухається без ривків — за рахунок 360 імпульсів за хвилину.
Це створює ефект безперервного ходу.

Комплектація:
1) Кварцовий механізм
Розміри корпусу — 56×56×16 мм
Шток 12 мм,
Різьба 5 мм
2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна), шайба та кріпильна гайка
3) Лужна батарейка Duracell
ЗРОБІТЬ СВОЇ ГОДИННИКИ САМІ!
Зв'яжіться з нами:
+38-066-8-999-818
+38-098-8-992-797
Viber — пишіть цілодобово: +38-063-808-72-39
Зв'язатися через ViberВкажіть код цікавого вам товару при зверненні

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 16 |
| Ширина див. | 56 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 56 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Плавальний-Плавний |