від 175 ₴/комплект
Показати оптові ціниРозмір корпусу: 56 х 56 х 16 мм
Комплект стрілок:
Довжина стрілок ( Золоті №9):


Завдяки безперервному руху секундної стрілки механізм працює гладко та рівномірно. За одну хвилину стрілка здійснює 360 мікроімпульсів, створюючи м’який і плавний рух, який заспокоює погляд і не відволікає.
Такий механізм особливо цінують для інтер’єрів, де важливий спокійний та розслаблюючий візуальний ритм — спальні, дитячі кімнати, офіси, студії або майстерні.


💬 Натискайте на іконку для зв’язку у Viber:

При замовленні вкажіть код потрібного вам товару.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина Штока мм | 18 |
| Довжина різьби | 12 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Плавальний-Плавний |
| Довжина Штока | 18 мм |
| Довжина Різьби | 12 |