370 ₴
Вивіска Вивіска світлодіодна led ЗНИЖКИ 48*25
Світлодіодні вивіски надають ширші можливості для залучення покупців: мала інерційність світлодіодів і різноманітна анімація дають змогу створювати яскраві та барвисті вивіски, буквально «притягують» нових покупців до вашого магазину, бару, кафе, піцерії.
Монтаж світлодіодних вивісок такий самий простий, як і безпечний: потрібно просто повісити її на видному місці та ввімкнути в розетку. Світлодіоди практично не нагріваються, споживають мінімум енергії (що особливо важливо, з огляду на ціни, що ростуть, на електроенергію й необхідність тримати вивіску увімкненою цілодою). Такі вивіски легко й без наслідків переносять низькі температури.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Перегляд | Електронне табло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 0.7 кг |