Блок живлення 12 V 30 А призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів. Блок живлення (адаптер) 12 V 30 A має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму.
Цей блок живлення має захисний металевий корпус і вбудований кулер, який забезпечує чудове охолодження. Блок живлення 12 V 30 A має чудову стабільність вихідної напруги.
• Тип блока живлення: імпульсний;
• Розміри корпусу (ДхШхВ): 195х110х50 мм;
• Вага: 0,6 кг;
• Корпус блока: перфорований метал;
• Вхідна напруга: 110-240В, 50/60 Гц;
• Вихідна напруга: 12В;
• Вихідний струм: 30А;
• Потужність: 360W;
• Вологозахист: Немає
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 30 А |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КИТАЙ |