Ігровий набір сучасний Combo Gamer геймерська клавіатура з LED підсвічуванням KEYBOARD K 01 + комп'ютерна миша Mouse M 416
Стильний та зручний комплект, що складається з клавіатури та миші, який допоможе вам насолоджуватися улюбленими іграми. Компактна, практична та дуже зручна клавіатура, оснащена мультимедійними гарячими клавішами, які дозволяють швидко отримати доступ до кількох основних функцій, заощаджуючи час. Миша чутлива, має високу продуктивність.
Особливість:
- Чутлива мишка
- Стильний дизайн
- Мембранна клавіатура
Характеристики:
– Тип: клавіатура
– Країна виробник: Китай
– Підключення пристрою: провідне
– Клавіатура: світлодіодна
– Конструкція клавіатури: класична
– Матеріал: Abs пластик
– Розмір клавіатури: 285х120х20 мм
– Кількість клавіш: 104
Комплектація:
- Клавіатура + Мишка
- Коробка
Особливості - З підсвіткою
Комплектація набору - 2 в 1
Сумісність з ОС
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Клавиатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Класична |