

120 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Годинниковий Механізм із Плаваючим Ходом для Настінного Годинника
Довжина Штока 18мм Різьбленням 12мм
На відміну від конкурентів, ми вказуємо ціну на повний комплект,
а не на механізм окремо!
Це Важливо Розуміти!
Кварцевий Годинниковий Механізм з Плавним Ходом
Даний Кварцевий Годинниковий механізм, має Плавний хід, він не буде Вам заважати своїм тиканьем, як механізми
з Дискретним ходом ( 60 імпульсів за хвилину - Цокає).
З його допомогою Ви можете легко відремонтувати свої поламані годинники,
або створити свої унікальні настінні годинники, прикрасивши ними свій інтер'єр.
Якщо Ваша сім'я оцінить виріб гідно, по мимо похвал Ви можете придбати хороше Хобі,
яке крім задоволення може принести непоганий дохід.
Комплект включає:
1) Кварцовий годинниковий механізм
Розміри корпусу: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока 18 мм,
Довжина різьби 12 мм
Діаметр різьби штока - 7.6 мм

2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна - дивіться на фото)
кріпильну гайку і шайбу
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber, Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
( Зазначивши Код товару, що Вас цікавить )

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Тихий - Плаваючий - Плавний |
| Довжина Штока | 18 мм |
| Довжина Різьби | 12 |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина Штока мм | 18 |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |